Önkormányzati Képviselők és Polgármesterek Választása 2010

admin képe
Beküldés: 2010/09/06 - 12:41 | Frissítés: 2017/12/03
Szerző: admin

Polgármester jelöltek és Egyéni választókerületi jelöltek
Jelöltek adatai választási típusok szerint

Polgármester jelöltek

  1. Dr. Busai György (Független) - Választókerület: Gyomaendrőd egésze
  2. Dr. Dávid Imre (Független) - Választókerület: Gyomaendrőd egésze
  3. Dezső Zoltán (Független) - Választókerület: Gyomaendrőd egésze
  4. Várfi András (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség / Kereszténydemokrata Néppárt) - Választókerület: Gyomaendrőd egésze

Egyéni választókerületi jelöltek

  1. Betkó József (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 1 választókerület
  2. Gózan Sándor (Magyar Szocialista Párt) - 1 választókerület
  3. Klimaj Zsolt (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 1 választókerület
  4. Klimó Krisztián (Független) - 1 választókerület
  5. Szabados Ferenc (Körösök Vidékéért Egyesület) - 1 választókerület
  6. Vass Ignác (Független) - 1 választókerület
  7. Dr. Busai György (Független) - 2 választókerület
  8. Csányi István (Körösök Vidékéért Egyesület) - 2 választókerület
  9. Czikkely Péter (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 2 választókerület
  10. Gál Imre (Független) - 2 választókerület
  11. Illés János (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 2 választókerület
  12. Mészáros András (Magyar Szocialista Párt) - 2 választókerület
  13. Pintér Zoltán (Független) - 2 választókerület
  14. Babos Lászlóné (Független) - 3 választókerület
  15. Békési Zsolt (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 3 választókerület
  16. Czibulka György (Körösök Vidékéért Egyesület) - 3 választókerület
  17. Dezső Zoltán (Független) - 3 választókerület
  18. Fülöp István (Magyar Szocialista Párt) - 3 választókerület
  19. Marton Dániel (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 3 választókerület
  20. Putnoki László (Független) - 3 választókerület
  21. Béres János (Körösök Vidékéért Egyesület) - 4 választókerület
  22. Fekete Lajos (Független) - 4 választókerület
  23. Papp István (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 4 választókerület
  24. Pelle Andrásné (Magyar Szocialista Párt) - 4 választókerület
  25. R. Nagy Tibor (Független) - 4 választókerület
  26. Szabó Balázsné (Független) - 4 választókerület
  27. Túri Sándor (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 4 választókerület
  28. Arnóczi István János (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 5 választókerület
  29. Gombár Mátyásné (Magyar Szocialista Párt) - 5 választókerület
  30. Rácz Imre (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 5 választókerület
  31. Szűcs Norbert (Független) - 5 választókerület
  32. Toldi Balázs (Körösök Vidékéért Egyesület) - 5 választókerület
  33. Váradi Zoltán (Független) - 5 választókerület
  34. Csahócki János (Független) - 6 választókerület
  35. Dávid István (Magyar Kommunista Munkáspárt) - 6 választókerület
  36. Dr. Farkasinszky Erzsébet (Körösök Vidékéért Egyesület) - 6 választókerület
  37. Fekécs László (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 6 választókerület
  38. Lévai Anikó (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 6 választókerület
  39. Herter Lászlóné (Magyar Kommunista Munkáspárt) - 7 választókerület
  40. Nagyné Simon Mária (Független) - 7 választókerület
  41. Németh József (Magyar Szocialista Párt) - 7 választókerület
  42. Poharelec László (Körösök Vidékéért Egyesület) - 7 választókerület
  43. Rácz Imre (Független) - 7 választókerület
  44. Timár Lajos Zoltán (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 7 választókerület
  45. Várfi András (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 7 választókerület
  46. Biróné Szigetvári Edit (Magyar Szocialista Párt) - 8 választókerület
  47. Csahócki Jánosné (Független) - 8 választókerület
  48. Hegedűs Csaba (Jobbik Magyarországért Mozgalom) - 8 választókerület
  49. Lehóczkiné Timár Irén (Fidesz - Magyar Polgári Szövetség/ Kereszténydemokrata Néppárt) - 8 választókerület
  50. Márjalaki József (Körösök Vidékéért Egyesület) - 8 választókerület
  51. Uhrin Erzsébet (Magyar Kommunista Munkáspárt) - 8 választókerület

Forrás: http://www.valasztas.hu/dyn/ov10/outroot/onktjk1/04/tjk04025.htm

Kapcsolódó oldalak


Ossza meg ismerőseivel!

Kövess minket a Facebookon!