XII. Nemzetközi Halfőző Verseny

admin képe
Beküldés: 2010/08/22 - 13:58 | Frissítés: 2019/06/18
Szerző: admin
Cikkek: 

Sorban a 12. volt az idei Gyomaendrődi Nemzetközi Halfőző Verseny. Határon túli jellegét továbbra is megtartotta, „főző delegáció” képviselte nagyenyedi és szlovákiai Vrutky testvérvárosainkat. Újabb rekord dőlt: idén már 46 csapat indult a megmérettetésen, Budapestről és vidékről egyaránt érkeztek nevezők. A kulináris „alkotásokat” továbbra is háromféle - dunai, tiszai-körösi halászlé és egyéb halételek – kategóriában lehetett benyújtani.
Az elkészült remekműveket idén is a Prohászka Béla mesterszakács vezette zsűri bírálta el.

Részletes eredmények:

Dunai jellegű halászlé

Bronz kategória
Kovács László

Ezüst kategória
Dr. Novics György
Fekete Sándor
Hegedűs Zoltán
Gyurkity Család

Arany kategória
Karakas János

III. helyezett
Hegedűs Zoltán

II. helyezett
Gyurkity Család

I. helyezett
Karakas János

Egyéb halételek

Elismerő oklevél
Szabó és Tsa.
Horváth Gáborné és Tímár Zoltánné

Bronz kategória
Csizmadia Sándor
Kryx Kft. – Jánosi István
Gyurkity Család
Gyomaendrőd Város Cigány Kisebbségi Önkormányzata
Iványi Tibor

Ezüst kategória
Balog Pál
Endrődiek Baráti Köre Egyesület
Sallai János
Felsőrészi Olvasó és Gazdakör
UNICUM (Uhrin-Martinák páros)
Fekete Sándor
Prima-Soft Kft.
Karakas János
Vrutky városa (Szlovákia)

Arany kategória
Bónom-zug Vizéért Egyesület
Nagyaenyed városa (Románia)
Jenei László
Sárréti Pákászvilág Hagyománytisztelőinek Egyesülete
Hegedűs Zoltán
Vrutky városa (Szlovákia)
Jenei László
Sárréti Pákászvilág Hagyománytisztelőinek Egyesülete

III. helyezett
Vrutky városa (Szlovákia)

II. helyezett
Jenei László

I. helyezett
Sárréti Pákászvilág Hagyománytisztelőinek Egyesülete

Tiszai-Körösi jellegű halászlé

Elismerő oklevél
Cuti Kft.
Körösök Vidékéért Egyesület – Férfi csapat
Körösök Vidékéért Egyesület – Női csapat
Balog Pál
Gangxta
Domokos Ferenc

Bronz kategória
Motoregér
Kryx Kft. – Jánosi István
Horváth Gáborné és Tímár Zoltánné
Udvarnoki József
Sallai János
Élet Másokért Közhasznú Egyesület
Zöldpark-Közmunka
Jobbik Magyarországért Mozgalom Gyomaendrődi Alapszervezete
UNICUM (Uhrin-Martinák páros)
Prima-Soft Kft.
Rónyai Lajos

Ezüst kategória
Fekete Sándor
Felsőrészi Olvasó és Gazdakör
Endrőd és Vidéke Takarékszövetkezet
Gyomaendrőd Város Cigány Kisebbségi Önkormányzata
Gyomaendrőd Tűzoltó Egyesület
Endrődiek Baráti Köre Egyesület
Várfi Péter
Okányi Cserkészek
Szánas Vadásztársaság
Dezső Zoltán

Arany kategória
Bónom-zug Vizéért Egyesület
Tibcsi Bácsi Csapata (Molitorisz Tibor)
MSZP Városi Szervezete
Jenei László
Ifj. Oskó Sándor
Sárréti Pákászvilág Hagyománytisztelőinek Egyesülete
Dr. Novics György
Szeghalmi Polgári Egyesület
Szucsán Györgyné

III. helyezett
Dr. Novics György

II. helyezett
Szeghalmi Polgári Egyesület

I. helyezett
Szucsán Györgyné

Összesített, mindhárom kategória abszolút I. helyezettje
Sárréti Pákászvilág Hagyománytisztelőinek Egyesülete

Kérjük, tekintse meg a rendezvényről korai óráiról készült képösszeállításunkat.

Kapcsolódó képek

XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny
XII. Nemzetközi Halfőző Verseny

Ossza meg ismerőseivel!

Kövess minket a Facebookon!