Korábbi programok, események

Elsődleges fülek

4665 elmúlt program, esemény
2019. július
2019. július 05. (péntek)
06:30 - 15:00
 
 
XLII. Női Országos Horgászbajnokság 1.-2.-3. forduló
Fűzfás-zugi horgász versenypálya
2019. június
2019. június 29. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Unicum Night!
Harang Söröző
18:00 - 19:00
 
 
Ünnepi hangverseny
Szent Imre Katolikus Templom
2019. június 28. (péntek)
20:00 - 23:59
 
Paradise Beach Party 1.
Gyomaendrődi Liget Gyógyfürdő és Kemping
2019. június 23. (vasárnap)
09:00 - 12:00
 
Megyei Egyéni Finomszerelékes Horgászbajnokság
Fűzfás-zugi horgász versenypálya
2019. június 22. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Scotch Night!
Harang Söröző
19:00 - 22:00
 
 
Múzeumok Éjszakája a Kner Nyomdaipari Múzeumban
Kner Nyomdaipari Múzeum
18:00 - 22:00
 
 
Szent Iván-éji kultúrkaland a művészet szerelmesei számára
Vidovszky Béla Városi Képtár
09:00 - 18:00
 
Megyei Egyéni Finomszerelékes Horgászbajnokság
Fűzfás-zugi horgász versenypálya
2019. június 18. (kedd)
14:00 - 16:00
 
Buli a könyvtárban!
Határ Győző Városi Könyvtár
2019. június 15. (szombat)
09:00 - 23:59
 
III. Aratónapok - Hunya
Hunya (Sportpálya)
2019. június 14. (péntek)
09:00 - 23:59
 
III. Aratónapok - Hunya
Hunya (Sportpálya)
2019. június 13. (csütörtök)
17:00 - 18:00
 
Az isten szerelmére! - Vámos Miklós műsora
Határ Győző Városi Könyvtár
17:00 - 19:00
 
Szent Antal napi ünnepség
Szent Antal Zarándokház
2019. június 09. (vasárnap)
14:00 - 15:30
 
U-16 Megyei Labdarúgó bajnokság | Északi csoport
Endrődi futballpálya
10:00 - 22:15
 
Mozgó(3D)Mozi - 2019 június
Harang Söröző (moziterem)
2019. június 08. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Gin Tonic Night!
Harang Söröző
09:00 - 23:00
 
 
 
XXX. Anniversary - Ghost's Bikers Party
Gyomaendrődi Liget Gyógyfürdő és Kemping
07:30 - 19:00
 
 
 
XVII. Bogrács Napja
Rózsahegyi Ház melletti szabad területen
2019. június 07. (péntek)
09:00 - 23:00
 
 
 
XXX. Anniversary - Ghost's Bikers Party
Gyomaendrődi Liget Gyógyfürdő és Kemping
2019. június 03. (hétfő)
17:00 - 19:00
 
Néptáncbemutatók
Kállai Ferenc Kulturális Központ
08:00 - 12:00
 
Véradás!
Kállai Ferenc Kulturális Központ
2019. június 01. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Ladies Night!
Harang Söröző
16:30 - 18:30
 
Néptáncbemutatók
Kállai Ferenc Kulturális Központ
10:00 - 18:00
 
Hagyományőrző Tűzfesztivál és Jurta avató
Napfény tanya
2019. május
2019. május 29. (szerda)
13:30 - 18:30
 
Kihívás Napja
Varga Lajos Sportcsarnok, Szabadság tér
2019. május 28. (kedd)
16:00 - 18:00
 
 
 
Hangoló - Játékos, zenében és nevetésben gazdag családi délután
Szabadság tér (szökőkút)
2019. május 26. (vasárnap)
13:00 - 14:30
 
U-16 Megyei Labdarúgó bajnokság | Északi csoport
Endrődi futballpálya
10:00 - 12:00
 
 
Hősök Napja
Hősök tere
09:00 - 16:00
 
Gyermeknap a Liget Fürdőben!
Gyomaendrődi Liget Gyógyfürdő és Kemping
2019. május 25. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Sláger Party!
Harang Söröző
17:00 - 18:30
 
 
Tavaszi Slágervarázs
Szent Antal Népház
15:00 - 17:00
 
 
Kalmár János: Szupertechnológiák, szuperemberek, titkos projektek előadása
Kállai Ferenc Kulturális Központ
2019. május 18. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Johnnie Walker Night!
Harang Söröző
14:00 - 15:30
 
 
Zenés istentisztelet
Református Templom
08:00 - 10:00
 
Utcafórum
Városi piac
2019. május 16. (csütörtök)
18:00 - 20:00
 
 
 
Szeretem magát! - zenés játék a Pódium Színház előadásában
Kállai Ferenc Kulturális Központ
17:00 - 18:00
 
Lakossági fórum - Németh Szilárd - Üzenjük Brüsszelnek: a bevándorlást meg kell állítani!
Szent Antal Népház
07:00 - 08:30
 
 
Szent László gyalogzarándoklat Gyomaendrőd-Nagyvárad
Szent Imre Katolikus Templom
2019. május 12. (vasárnap)
10:30 - 11:30
 
Kunkovács László Endrődi vásárfia-Lírai falurajz könyvbemutatója
Szent Antal Népház
10:00 - 22:00
 
Mozgó(3D)Mozi - 2019 május
Harang Söröző (moziterem)
2019. május 11. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Ladies Night!
Harang Söröző
10:00 - 11:00
 
"Hazatértünk" - gyomaendrődi kötődésű képzőművészeti kiállítás sorozat 2. rendezvény
Vidovszky Béla Városi Képtár
2019. május 10. (péntek)
17:00 - 18:00
 
Tavaszi Tárlat
Szent Antal Népház
10:30 - 11:30
 
Tímár Máté emlékezete című előadás
Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola
2019. május 06. (hétfő)
17:00 - 18:00
 
Libikóka: Grecsó Krisztián és Hrutka Róbert zenés pódium estje
Határ Győző Városi Könyvtár
2019. május 04. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Ballantine’s Passion Night
Harang Söröző
09:00 - 16:00
 
 
VI. Gyomaendrőd Kupa - Regionális Judo Verseny
Varga Lajos Sportcsarnok
06:00 - 17:00
 
IV. Túzokfesztivál - Természetvédelmi nyílt nap
Sterbetz István Túzokvédelmi Látogatóközpont
2019. május 01. (szerda)
10:00 - 18:30
 
 
Sportmajális
Szabadság tér
2019. április
2019. április 30. (kedd)
18:00 - 20:00
 
 
Cibere májusfa állító verseny
Besenyszegi játszótér
2019. április 28. (vasárnap)
09:00 - 14:00
 
IV. Békés Megyei Diák Kupa - Kajak - Kenu verseny
KSI SE Kajak - Kenu Vízi és Szabadidő központ
09:00 - 18:00
 
 
Magyarország átfogó egészségvédelmi szűrőprogramja
Szabadság tér
08:00 - 22:00
 
 
 
 
XXI. Nemzetközi Sajt- és Túrófesztivál
Szabadság tér
2019. április 27. (szombat)
21:00 - 05:00
 
Harang 9 ÉVES! /Óriási Szülinapi Buli/
Harang Söröző
15:00 - 17:00
 
III. Torta- és Süteménysütő verseny és kiállítás
Határ Győző Városi Könyvtár
09:00 - 23:59
 
 
 
 
XXI. Nemzetközi Sajt- és Túrófesztivál
Szabadság tér
2019. április 26. (péntek)
17:00 - 18:30
 
U-16 Megyei Labdarúgó bajnokság | Északi csoport
Endrődi futballpálya
17:00 - 23:59
 
 
 
 
XXI. Nemzetközi Sajt- és Túrófesztivál
Szabadság tér
11:00 - 15:00
 
 
XVI. Gyomaendrődi Tudományos Néprajzi Konferencia
Szent Antal Népház