VIII. Gyomaendrődi Judo Gála

Program:

16.30 Kapunyitás
17.00 Bevezető klip
17.05 Csapatok bevonulása
Vendég csapat Hazai csapat
17.10 Megnyitó

17.15 1. mérkőzés: Horváth Orsolya (Túrkeve) vs. Varga Szabolcs (Gyomaendrődi JK)
17.20 2. mérkőzés: Kalmár Zsófia (Túrkeve) vs. Szebenyinszki Kristóf (Gyomaendrődi JK)
17.25 A Túrkeve VSE bemutatója: Történt egyszer valahol, valamikor
17.35 3. mérkőzés: Szabó Viktor (Foktő) vs. Fehér Dávid (Gyomaendrődi JK)
17.40 4. mérkőzés: Bogdán László (Foktő) vs. Rideg Zalán (Gyomaendrődi JK)
17.45 5. mérkőzés: Simon Éva (Túrkeve) vs. Németh Regina (Gyomaendrődi JK)
17.50 A Ceglédi VSE bemutatója (Szegedi Attila, Hegyi Gergő)
17.55 6. mérkőzés: Zsadányi Zsolt (Hírös Judo SE) vs. Versess Hunor (Gyomaendrődi JK)
18.00 7. mérkőzés: Nádudvari László (Túrkeve) vs. Péteri Patrik (Gyomaendrődi JK)
18.05 8. mérkőzés: Balogh Márton (Domaszék) vs. Sóczó Rebeka (Gyomaendrődi JK)
18.10 A Gyomaendrődi Judo Klub bemutatója
18.20 9. mérkőzés: Maska Mirella (Kiskőrös) vs. Lövei Zsuzsanna (Gyomaendrődi JK)
18.25 10. mérkőzés: Becskeházi Anna (Tori) vs. Fehér Dóra (Gyomaendrődi JK)
18.30 11. mérkőzés: Gotthárd Attila (Túrkeve) vs. Nagy Zoltán (Gyomaendrődi JK)
18.35 12. mérkőzés: Borsos Kristóf (Hírös Judo SE) vs. Hidasi Tamás (Gyomaendrődi JK)
18.40 13. mérkőzés: Árvai Péter (CVSE ) vs. Katona Ákos (Gyomaendrődi JK)
18.45 14. mérkőzés: Borbényi Klára (Kiskőrös) vs. Siroki Ibolya (Gyomaendrődi JK)

18.50 Csapatok felvonulása
18.55 Vendég versenyzők díjátadása
19.00 Egyesületi elismerések átadása
19.10 A 2013. év legjobb judósainak díjátadója
19.15 Gyányi Ferenc díj átadása
19.17 Dr. Jigoro Kano díj átadása
19.20 Tombola
19.30 Fogadás – Apolló Pizzéria

Az esemény részletesen

Helyszín: Bethlen Gábor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (tornaterme)
Cím: 5500 Gyomaendrőd, Hősök útja 40.
Kategória: Sport
Időpont: 2013. november 30. (szombat) 16:30 - 19:30
VIII. Gyomaendrődi Judo Gála

Kapcsolódó oldalak

Ossza meg ismerőseivel!

Kövess minket a Facebookon!