Sikeres évzárás atlétáinknál

Vaszkán Gábor képe
Beküldés: 2016/12/31 - 22:55 | Frissítés: 2017/01/01
Szerző: Vaszkán Gábor

Az óév utolsó napjaiban két futóversenyen is részt vettek atlétáink és igencsak kitettek magukért, hiszen szép eredményekkel jöttek haza minden megmérettetésről!
December 30-án került sor a hagyományos Szilveszteri Tóparti Futásra Mezőtúron, ahol a versenyzőknek a tavat kétszer megkerülve 2100m-t kellett teljesíteniük, a hideg, csípős időben. A gyermek korosztályban Vaszkán Bence végzett az élen testvére, Vaszkán Milán előtt, míg a serdülő fiúknál a dobogó mindhárom fokára a mi versenyzőink állhattak fel Kónya Frigyes, Karsai Gábor és Szlancsik Bence sorrendben, a lányoknál pedig Szendrei Boglárka győzött.
A Szilveszteri futógálán Békéscsabán alsó tagozatos atlétáink 3 fős csapatot alkotva teljesítményükkel különdíjat érdemeltek a 2500m megtételét követően, hiszen a felnőttek között is 3. helyen értek célba! Csapattagok voltak: Vaszkán Bence, Vaszkán Milán és Karsai Patrik.
A díjakat a riói olimpia bronzérmes súlylökője, Márton Anita adta át!